Please update your Flash Player to view content.
Банер

АРЕНА ПАЛАЦУ СПОРТУ

Арена - це гордість і перлина Палацу Спорту.

Кількість посадочних секторів - 8 (6113 місць), при піднятій сцені - 9 (7513 місць). На Арені, перед сценою, можна організувати партер - це 1400 місць (25 рядів по 56 стільців). На концертах, де організовуються фанзони, з'являється простір для 2500 фанатів. Сидіння на секторах ергономічні і забезпечують комфорт навіть під час тривалих заходів. 

Найсучасніша система клімат-контролю створює у головному залі Палацу Спорту зону комфорту, незалежно від кількості присутніх гостей.

Медіа-куб, який розташований по центру стелі і відмінно видно з будь-якого місця на трибунах, доповнює комплекс медійних технологій, поставлених на службу спорту.

Сцена

Сцена Арени потребує окремої згадки. Цей шедевр інженерної думки розміром 42 на 15 м. настільки гармонійно і пропорційно вписується в архітектоніку Арени, що дозволяє гостям бачити, що відбувається на неї з будь-якого місця трибуни. Перетворення з цілого сектору місць на велику сцену з поворотом навколо горизонтальної осі займає лише 20 хвилин, і тоді трибунна частина Арени стає замкнутим овалом. При цьому з'являється додатковий сектор для 835 гостей.

За лаштунками сцени - центральний хол та просторі роздягальні, які легко трансформуються у просторі V.I.P гримерні. У холі за сценою досить простору для того що б можна було проводити репетиції та влаштовувати кейтеринг для артистів.

З двох сторін холу знаходяться по шість просторих спортивних роздягалень, зроблених з урахуванням всіх вимог комфорту та гігієни. Кожна з роздягалень оснащена санвузлом, душовою і масажною кабінками. У кожній кімнаті знаходяться просторі шафки для одягу, взуття та інвентарю. Спортивні роздягальні за допомогою мобільних перегородок легко трансформуються в комфортабельні гримерні, куди можна, при необхідності, встановити додаткову меблі і додаткові дзеркала.

ПРОПОНОВАНІ ПОСЛУГИ: АРЕНА

Арена Палацу спорту -  це простір Вашої мрії. Складний інженерний комплекс дозволяє провести заходи будь-якого масштабу і технічної складності. Наші фахівці накопичили великий досвід роботи, який ми пропонуємо Вам у пакеті наших послуг:

1. Звукове обладнання будь-якої потужності

2. Сценічне світло і художнє освітлення залу

3. Організація банкету і фуршету

4. Організація партеру і зонування залу в будь-якій конфігурації

5. Клінінгові послуги

6. Оренда медіа-кубу

7. Стюардинг

8. 23 точки підключення відеокамер на Арені для організації зйомок ТВ проектів та прямих  включень з Палацу Спорту

9. Wi-Fi інтернет

Також ми пропонуємо послуги паркінгу для клієнтів Палацу спорту.