Please update your Flash Player to view content.
Банер

Il Volo виступлять в Києві на честь Трьох тенорів!

Ті, хто стежить за Євробаченням щороку, точно пам'ятає виступ цих хлопців в Австрії в 2015-му році. Три італійця вийшли на сцену і буквально порвали публіку своїм поп-оперним хітом "Grande Amore". Так, тоді вони посіли третє місце, але цей виступ дало їх кар'єрі потужний поштовх. Тепер IL VOLO (Іль Воло) виступлять в Києві з великою програмою 23 жовтня 2017 року. Місце дії - Палац спорту.

IL VOLO - це круті голоси. Коли дивишся на П'єро Бароне, Іньяціо Боскетто і Джанлуку Джінобле - бачиш трьох ставних чоловіків, стильно одягнених і співаючих не просто добре, а навіть божественно. Два тенора і один баритон. Ще більше дивуєшся, коли дізнаєшся, що нікому з них немає і 25 років і для кожного з них оперний спів - це не порожній звук, а ціле життя.

IL VOLO представлять публіці програму "Notte Magica - A Tribute to the Three Tenors". З 1990-го по 2003-й роки в світі було дуже популярно тріо "Три Тенора", в чий склад входили Пласідо Домінго, Хосе Каррерас і Лучано Паваротті. Хлопці ніжно ставляться до спадщини сучасної класики і хочуть, щоб люди переживали культурний вибух всередині себе знову. "Нам хочеться згадувати той незабутній концерт в римському театрі" Teatro delle Terme di Caracalla ", що вперше відбувся 26 років тому, тим самим даючи можливість глядачам проживати цю чарівну музичну пригоду знову і знову", - розповідає група.

В наш час, коли балом править рок-н-рол і синтетична поп-музика, на сцені залишилося мало живого, красивого, і масштабного. IL VOLO, які виступають в жанрі класик-кросовер (класика в сучасному прочитанні) популяризують оперу, одягаючи її в рамки поп-музики, але при цьому зберігаючи всі традиції, які заклали їхні попередники.

Тільки 23 жовтня, на сцені київського Палацу спорту! Не пропустіть! Почато о 19:00