Please update your Flash Player to view content.
Банер

Музей Палацу Спорту

музей ПС

Музей історії Київського Палацу спорту відкрито 9 грудня 2007 року у приміщенні прес-центру Палацу.

В експозиційній залі музею, у 33-х елегантних вітринах розміщено понад 320 експонатів, які висвітлюють історичні аспекти спорудження, відкриття та початки багатогранної діяльності Київського Палацу спорту. Перед відвідувачем розкривається широка панорама історичних подій бурхливого ХХ століття, яка торкнулася і цих пагорбів: від ошатних павільйонів Міжнародної промислової виставки 1913 року та проведення першої в тодішній Російській імперії спортивної Олімпіади до спорудження та піввікового служіння культурі і спорту величного Палацу.

У музейних вітринах представлені документи і матеріали періоду будівництва Палацу спорту, фотоматеріали свята урочистого відкриття споруди 9 грудня 1960 року, грамоти, медалі, значки, почесні нагороди, вимпели, кубки, пам'ятні сувеніри та призи, зібрані співробітниками Палацу спорту та передані ними до експозиції музею.

За цими нагородами стоїть тривала праця поколінь наших працівників, більшість з яких мають єдиний запис у трудовій книжці, з улюбленого місця роботи – Палацу Спорту.

Особливе місце серед експонатного ряду займають музейні секції, присвячені проведенню у Палаці змагань, ігор Спартакіад, Чемпіонатів та міжнародних турнірів з багатьох видів спорту: боксу, гімнастики, баскетболу та волейболу, боротьби та важкої атлетики, та інших... Сьогодні Палац Спорту може приймати у своїх стінах понад 50 видів модернового та олімпійського спорту.