Please update your Flash Player to view content.
Банер

Соціальні проекти

Палац Спорту не може залишатися осторонь однієї з наболілих проблем нашої країни - це діти, що проживають без батьків чи що втратили родини. Ми прагнемо поділитися з вихованцями інтернатів своїм теплом, надати їм наснаги до життя та радістю від вболівання за спортивними змаганнями на арені Палацу Спорту.

«Спорт зігріває серця»

Ця промовиста назва благодійної ініціативи команди Палацу Спорту покликана надати можливість дітям, які проживають в інтернатах міста й області, відвідувати всі спортивні заходи, що проходитимуть у Палаці Спорту.

Для реалізації цієї ідеї адміністрація шукає партнерів, які виділять певну кількість автобусів і допоможуть гостинно зустріти дітей. Ми впевнені, що наше починання дасть можливість сиротам розширити свій кругозір і побачити у своєму житті конкретну, спортивну мету. Для нас - це найвища місія, подарувати дітям віру в себе і своє майбутнє.

Дім спорту відкритий для школярів
Долучити молоде покоління до спортивної культури, широка популяризація спорту серед молоді - це одне з провідних завдань менеджерів ДП "Палац Спорту".

Для цього команда Палацу Спорту започаткувала нову традицію - запрошувати дітей на спортивні події найбільшої критої спортивної арени країни. Усі школярі зможуть відвідувати спортивні події Палацу Спорту безкоштовно. А подивитися справді буде на що - до кінця 2012 року у стінах Палацу Спорту заплановано проведення понад 11 турнірів з видовищних ігрових видів спорту та силових єдиноборств.

Запрошуємо усіх школярів та їх батьків відвідати спортивні події у стінах Палацу Спорту! Відновимо вболівальницький рух України разом!