Please update your Flash Player to view content.
Банер

Спортивні події

Палац Спорту - це ідеальне місце для справжніх спортивних видовищ. Гурмани спорту зможуть насолодитися баскетбольними поєдинками найвищої проби, блискавичними та яскравими хокейними матчами, видовищною боротьбою представників єдиноборств та яскравим шоу професійного боксу, захоплюючими та пристрасними змаганнями з професійного танцю, елегантними та витонченими виступами художніх гімнастів та багатьма іншими видами спорту, що не залишать нікого байдужими.

За півстоліття роботи під дахом Палацу проведено 16 чемпіонатів світу, 30 чемпіонатів Європи, 42 чемпіонати СРСР, 30 Єврокубків, 440 турнірів серії Гран-прі. Палац Спорту може приймати в своїх стінах понад 50 видів спорту. Частина з них дуже популярна, частина невідома широкому загалу, але наша спортивна арена відкрита для будь-яких спортивних починань і ми із задоволенням будемо першопроходцями в новому, а головне - спортивному.

Ці чудові показники свідчать про те, що Палац Спорту - це місце, де починали свій шлях великі спортсмени, де народжувалися справжні Легенди і ставилися здобуті працею і потом рекорди.